Jesteśmy małą rodziną mleczarską, która produkuje produkty mleczne od trzech pokoleń. Przetwarzamy mleko tylko przez delikatną pasteryzację bez zastosowania homogenizacji i bez dodatku barwników i konserwantów. Możesz kupić nasze produkty zarówno w naszym sklepie, jak i na naszym stoisku podróżnym, a także w wielu sklepach, w których je dostarczamy. Fermentowane mleko (jogurt) jest tradycyjnym pożywieniem Bułgarów od kilku tysiącleci. Słowo „jogurt” pochodzi od Huno-Ałtaju i dlatego jest związane z Prabulhara, jog oznacza gęsty, a urt oznacza mleko. Według różnych źródeł jogurt pojawił się w Europie Zachodniej dopiero w połowie XVII wieku.

Velkoobchod

Velkoobchod

Velkoobchodně nabízíme širokou nabídku produktů zdravé stravy, která je pečlivě vybírána a hodnocena podle zdravotní prospěšnosti. Nabízíme firmám, společnostem a živnostníkům nákup veškerého našeho sortimentu za VELKOOBCHODNÍ CENY. Zajímají-li Vás naše velkoobchodní ceny, zaregistrujte se pomocí kontaktního formuláře. Po ověření údajů Vám bude zasláné přístupové údaje. V případě jakéhokoliv individuálního požadavku nás kontaktujte. Jsme schopni se přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníků. Mezi našimi klienty patří restaurace, specializované bioprodejny a prodejny zdravé stravy.


Jsme ekologická prodejna a výrobna

Jsme ekologická prodejna a výrobna

Při výrobě v naší mlékárně používáme pouze skleněné, recyklovatelné, nebo kompostovatelné obaly z kukuřici. 

V našem obchodě a farmářských trzích používáme pouze kompostovatelné, nebo recyklovatelné tašky z kukuřici.

Posilame jen elektronické paragony a faktury a neplýtváme zbytečně papir na účtenky.


Wysyłka w Europie i Polsce

Wysyłka w Europie i Polsce

Dne 11. 2. 2000 jsme provedli několi drobných změn v textu našich obchodních podmínek. Zejména je se jedná o odstavec týkající se dopravy a platby.


Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz

We współpracy z serwisem Zásilkovna dostarczamy za pośrednictwem punktów wydawania i bezpośrednio na Twój adres. Twoje przesyłki są w dobrych rękach. Towary z Bulgarica.cz mogą być dostarczane za pośrednictwem zamówienia wysyłkowego do ponad 10 000 punktów dostawy w Europie.

Web Analytics