Jsme malá rodinná mlékárna, které se zabývá mléčních výrobku již po tři generace. Mléko zpracováváme pouze šetrnou pasterizací bez používání homogenizace, barviv a konzervační látky. Mléko v našich výrobcích si zachovává původní vlastnosti a biologickou hodnotu. Výrobky dodáváme do řady obchodů a také je možné si je koupit i přímo u nás. Už několik tisíc let je kysané mléko (jogurt) tradiční potravou Bulharů. Objev tohoto osobitého potravinového produktu patří thráckým plemenům, která obývala země dnešního Bulharska. Slovo "jogurt" je hunsko-altajského původu a tak je spojeno s Prabulhary, jog znamená hustý a urt - mléko.  V západní Evropě se podle pramenů jogurt objevil v roce 1644. 

Velkoobchod

Velkoobchod

Velkoobchodně nabízíme širokou nabídku produktů zdravé stravy, která je pečlivě vybírána a hodnocena podle zdravotní prospěšnosti. Nabízíme firmám, společnostem a živnostníkům nákup veškerého našeho sortimentu za VELKOOBCHODNÍ CENY. Zajímají-li Vás naše velkoobchodní ceny, zaregistrujte se pomocí kontaktního formuláře. Po ověření údajů Vám bude zasláné přístupové údaje. V případě jakéhokoliv individuálního požadavku nás kontaktujte. Jsme schopni se přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníků. Mezi našimi klienty patří restaurace, specializované bioprodejny a prodejny zdravé stravy.


Jsme ekologická prodejna a výrobna

Jsme ekologická prodejna a výrobna

Při výrobě v naší mlékárně používáme pouze skleněné, recyklovatelné, nebo kompostovatelné obaly z kukuřici. 

V našem obchodě a farmářských trzích používáme pouze kompostovatelné, nebo recyklovatelné tašky z kukuřici.

Posilame jen elektronické paragony a faktury a neplýtváme zbytečně papir na účtenky.


Versand in Europa und Deutschland

Versand in Europa und Deutschland

Dne 11. 2. 2000 jsme provedli několi drobných změn v textu našich obchodních podmínek. Zejména je se jedná o odstavec týkající se dopravy a platby.


Zásilkovna.cz

Zásilkovna.cz

Naše prodejna se zapojila do sítě výdejních míst Zásilkovny. Vaší objednávku z e-shopů zapojených do sítě Zásilkovny si u nás můžete vyzvednout, pokud zvolíte naší adresu (Praha 9, Freyova 247/13) během objednávky. Zásilkovnu máme jako jednoho z druhů dopravy na našem e-shopu.

Žádná položka